#44 Wolves at the Gate - Dead Men
O artyście:


Wolves at the Gate to amerykański zespół, zajmujący się rock'iem ..chrześcijańskim. Zespół cieszy się dość dużą popularnością, jeśli chodzi o muzykę chrześcijańską, i do tej pory wydał 2 płyty : Captors (2012 r.) oraz VxV (2014 r.). Jego obecnymi członkami są : Steve Cobucci ("czysty" wokal, gitara), Ben Summers (chórki, gitara basowa), Nick Detty ("unclean, screaming" wokal,), Abishai Collingsworth (perkusja). Jedne z popularniejszych piosenek WatG to : Slaves, Man of Sorrow, Dead Mean.O utworze:


Utwór pochodzi z pierwszego albumu studyjnego zespołu, na krążku jest czwartą piosenką.
Na pewno mogę powiedzieć, że utwór posiada genialną oprawę muzyczną. Uzupełnia to tylko świetny, prawdziwy tekst. Zespół udowadnia, że Chrystusa można wielbić nie tylko organami i gitarą akustyczną.
Wokal Nick'iego jest naprawdę genialny! Atmosfera piosenki wydaje mi się smutna, aczkolwiek bardzo przyjemnie się jej słucha.Podsumowanie:


Utwór jest idealną piosenką zarówno dla chrześcijan, jak i osób niewierzących. Dla większości osób tekst w piosenkach nie ma dużego znaczenia, dlatego mam nadzieję, że mimo wszystko piosenka jak i sam zespół przypadną Wam do gustu. Dla mnie piosenka jest idealna.
Oceniam 5/5.
Pozdrawiam,
Gabrysia

2 komentarze :

  1. O zespole nie słyszałam ale piosenka wpada w ucho.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozdrawiam :)

    http://chicporadnik.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka