#35 Bullet For My Valentine - Hearts Burst Into Fire


Recenzja na prośbę Elizy!


O artyście:
Bullet For My Valentine jest to zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii (BridgendWalia) wykonujący metalcore. Grupa została założona w 1998 roku przez Matthewa Tucka, Michaela Pageta oraz Michaela Thomasa. Nagrali 4 albumy studyjne (debiutancki ukazał się w 2005 roku) oraz 4 EPki. Charakterystycznym w brzmieniu zespołu jest inspiracja heavy metalem.

O utworze:
Hearts Burst Into Fire pochodzi z drugiego albumu grupy. Piosenka rozpoczyna się bardzo wolnym , cichym intrem, jednak po chwili przemienia się on w tapping grany na przesterze. Część instrumentalna utworu może sprawiać wrażenie wesołej, lecz tekst smutny, wręcz odrobinę refleksyjny. W końcowym efekcie moim zdaniem daję to bardzo spójna całość. Wesoła ścieżka gitarowa wraz z ponurym tekstem w tym utworze idealnie pasują do siebie.

Podsumowanie:
Moja subiektywna ocena:
4.5/5
Dlaczego?
W utworze wszystko ze sobą gra, idealnie dobrana skoczna ścieżka utworu ze smutnym tekstem. Odejmuję pół punktu za tematykę tekstu, którą jest miłość, ponieważ utworów o tym motywie przewodnim jest już za dużo. Polecam posłuchać.

Nina.
Zapraszamy na naszą stronę na facebooku! Spokojnie możecie się tam z nami skontaktować, zadawać nam pytania lub podać swoje propozycje dot. recenzji + pierwsi dowiecie się na kiedy i jaki post szykujemy. Na prawdę warto nas polubić! KLIK

2 komentarze :

  1. Ohh. Dziękuję. sądzę, że nie muszę pisać tu co sądzę. Już dobrze o tym wiesz. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam tej piosenki :)

    Co do mojego posta , cieszę się ,że ta stronka ci się spodobała . A jak będziesz coś kupować to możesz wejść na te stronke przed kupowaniem z mojego bloga ? Wtedy może uda mi się jakieś punkty u nich zdobyć :) Będzie mi miło

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka