#34 Norah Jones - Come Away With Me


O artyście :
Norah Jones ( wł. Geetali Norah Jones Shankar) urodziła się 30 marca 1979 roku w Nowym Jorku. Jej debiutancka płyta wydana w 2002 roku "Come Away With Me" została nagrana w stylu jazzowym z mieszanką soulu i folku. Piosenkarka ta gra na fortepianie, pianinie, keyboardzie i gitarze. Dodam, że Norah jest również aktorką - m.in zagrała jedną z głównych ról w filmie "My Blueberry Nights". Kobieta często występuje z gitarzystą Charliem Hunterem.

O utworze :
Piosenka utrzymana jest w stylu jazzowym, bardzo delikatnym. Pochodzi z najpopularniejszej płyty artystki "Come Away With Me". Utwór podoba mi się i utrzymuje mnie w dobrym nastroju i spodobał mi się już po pierwszym przesłuchaniu. Z tej płyty równie mocno podoba mi się piosenka "Don't Know Why", utrzymana w równie delikatnym stylu, jak cała ta czarująca płyta.

Podsumowanie :
Piosenkę oceniam na 4/5, ponieważ podoba mi się i to bardzo, uspokaja mnie i wprowadza w odpowiedni nastrój, ale nie jest to typ muzyki, który mogłabym słuchać na co dzień.

Gabriela

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku! Spokojnie możecie się tam z nami skontaktować, zadawać nam pytania lub podać swoje propozycje dot. recenzji + pierwsi dowiecie się na kiedy i jaki post szykujemy. Na prawdę warto nas polubić! KLIK

5 komentarzy :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka