#30 Museum - The Law


O artyście:
Museum to niemiecki zespół, który powstał w Hamburgu. Muzyka, którą tworzą, to indie rock i alternative rock. Co ciekawe, grupa nie współpracuje z żadną wytwórnią płytową i robi wszystko "na własną rękę". Minusem takiej pracy jest bardzo mała popularność. W skład grupy wchodzą : Tobias Hermes (wokal, gitara), Söhnke Grothusen (gitara), Hagen Hamm (bas), Martin Spieß(perkusja).

O utworze:
Utwór ten ma bardzo ciekawy teledysk (kojarzy mi się z halucynacją i zbrodnią). Zespół ten, samym chociażby głosem wokalisty, na zabój przypomina mi Arctic Monkeys. Piosenka jest bardzo dobrze nagrana, ale niestety ten utwór, jak i cały zespół, są mało popularni. 

Podsumowanie:
Utwór oceniam na 4/5, ponieważ mam wrażenie, że wzoruje się na Arctic  Monkeys, a nie mam pojęcia, czy jest to prawda, czy też nie. Ogółem piosenka bardzo dobra i zapraszam do przesłuchania innych piosenek grupy.
Gabrysia.

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku! Spokojnie możecie się tam z nami skontaktować, zadawać nam pytania lub podać swoje propozycje dot. recenzji + pierwsi dowiecie się na kiedy i jaki post szykujemy. Na prawdę warto nas polubić! KLIK

3 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka