#29 Kid Ink - Show Me (feat. Chris Brown)O artyście:
Kid Ink to amerykański raper pochodzący z Kalifornii (urodzony w Los Angeles). Jego kariera rozpoczęła się w 2010, gdy wydał pierwszy album studyjny, lecz pod innym pseudonimem. Debiutancki mixtape Kid Ink'a zatytułowany "Crash Landing” w ciągu tygodnia od premiery został pobrany 50 000 razy. 

O utworze:
Show Me jest to pierwszy singiel z drugiego albumu Kid Ink'a pt."My Own Line"W utworze występuje również znany amerykański piosenkarz Chris Brown. Jest to typowy hip-hopowo/elektroniczny utwór, idealny do tańczenia. (Mając na myśli "typowy" kierowałam się dzisiejszą sceną hip-hopową w US, np. Drake). Słychać jednak dużą inspirację R&B, beat przypominający muzykę Chrisa Browna. Piosenka wpada w ucho, bardzo charakterystyczny refren. Typowa komercja, dobrze zrobiony kawałek, kierowany pod publikę i media, aby zarobić, nie da się tego ukryć.

Podsumowanie:
Moja subiektywna ocena:
2.5/5
Dlaczego?
Utwór nie jest niczym specjalnym, niczym odkrywczym. Ot kolejna piosenka do grania w radiu i TV, niczym szczególnym się niewyróżniająca. Ocena byłaby niższa, gdyby ta komercja była jeszcze bardziej uderzająca. Miło się tego słucha, lecz słychać świadome zagranie producentów. Prawdą jest, że każdy chce zarobić, wszystko dziś jest komercją. Piosenka zła nie jest, lecz znam o wiele lepsze oparte na tej samej podstawie. 

Nina.

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku! Spokojnie możecie się tam z nami skontaktować, zadawać nam pytania lub podać swoje propozycje dot. recenzji + pierwsi dowiecie się na kiedy i jaki post szykujemy. Na prawdę warto nas polubić! KLIK
3 komentarze :

  1. Zgadzam się w 100%. Piosenka nie jest niczym szczególnym. Myślę, że w końcu pojawi się jakaś piosenka, dobra piosenka w świecie muzyki:)
    zapraszam:)
    http://my-life-my-dreams-my-story.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka