#24 Ladytron - GhostsO artyście :
Ladytron to zespół powstały w 1999 r. w Anglii. Muzyka, którą grają to przede wszystkim muzyka elektroniczna, także electropop i pop. W skład zespołu wchodzą 4 osoby - 2 kobiety i 2 mężczyzn. Helen Marnie i Mira Aroyo odpowiadają za wokal, Daniel Hunt odpowiada za syntezatory i gitarę elektryczną, a Reuben Wu za syntezatory. Do tej pory wydali 5 albumów studyjnych. Zespół nie jest popularny i ich ostatni album (jak i singiel) został wydany w 2011 roku. Jedna z popularniejszych piosenek zespołu, oprócz Ghosts, to Runaway - utwór ten został wykorzystany w grze FIFA 09. 

O utworze :
Ghosts to jeden z popularniejszych, jak nie najpopularniejszy utwór w całej karierze Ladytron. Słuchając tę piosenkę zawsze wchodzę w bardzo przyjemny nastrój. Piosenka promuje czwarty album zespołu Velocifero, wydany w 2008 roku. Z  tego, co kojarzę,  to piosenka występuje w The Sims 3.

Podsumowanie :
Utwór w bardzo dobrym stylu, tekst bardzo szybko zapamiętałam i piosenka często chodzi mi po głowie. Daję 4,5/5 bo jednak .. no jednak czegoś zabrakło.


Gabrysia.

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku! Spokojnie możecie się tam z nami skontaktować, zadawać nam pytania lub podać swoje propozycje dot. recenzji + pierwsi dowiecie się na kiedy i jaki post szykujemy. Na prawdę warto nas polubić! KLIK

4 komentarze :

 1. Nie słyszałam, serio ;/ Albo nie kojarzę.
  Zapraszam do mnie na nowy post!
  Za każdy komentarz się odwdzięczam!

  http://szejkus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nie słyszałam o tym zespole, ale wydaje się spoko :)

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka