#14 Imagine Dragons - AmsterdamO artyście:
Imagine Dragons zna raczej każdy przez takie utwory jak Radioactive czy Demons. Ja ten zespół poznałam właśnie przez Amsterdam w październiku 2012 roku. Imagine Dragons to amerykański zespół pop/indie rockowy. Grupa została założona w 2008 roku w Las Vegas. W skład zespołu wchodzą:
Dan Reynolds (wokal)
Ben McKee (gitara basowa)
Wayne Sermon (gitara)
Dan Platzman (perkusja).

O utworze:
Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu grupy Night Visions wydanego w 2008 roku. Jest to bardzo wesoła i przyjemna dla słuchacza piosenka. Kojarzy mi się z morzem, klimat tego utworu działa na moją wyobraźnię. Tekst nie jest typowo o miłości, lecz taki wątek również się pojawia. Przynajmniej widać, że piosenka stara się przekazać jakąś treść słuchaczowi. Można się w utworze zakochać bo naprawdę urzeka.

Podsumowanie:
 Moja subiektywna ocena: 5/5
Dlaczego?
Chociaż utwór to nie typowy gatunek muzyczny, którego ja słucham na co dzień, to z piosenką wiążą mnie wspomnienia, a i sama w sobie jest warta uwagi i zainteresowania. Jest to poziom równie wysoki co Radioactive a może i nawet wyższy. Bardzo dobra kompozycja do posłuchania w nudny, deszczowy dzień, gdy chcemy poprawić sobie humor.

Nina.
Piszcie propozycje swoich piosenek w komentarzach, postaramy się (lecz nie obiecujemy, bo mamy długą listę utworów oczekujących na publikację ich recenzji) zrecenzować również utwory, które kochacie i chcecie ujrzeć ich recenzję na naszym blogu.


3 komentarze :

  1. Bardzo mi się podoba piosenka i pomysł na bloga ;-)

    http://monika-jb.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli byś mogła zrecenzuj Ruelle- Invicible

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka